آموزش تزریق ژل لب و خط خنده + فیلم آموزشی گروه بازرگانی نیک

افرادی که لب‌ پایینی آن ها حالت قلوه‌ای شکل و حجیم دارد؛ بهتر است که از مدل‌های دیگر تزریق ژل استفاده کنند. علاوه بر این توصیه می‌شود که کسانی که فاصله لب بالایی و بینی آن‌ها نسبتا کم است از این مدل برای تزریق استفاده نکنند. زیرا افزایش ارتفاع لب در مدل عروسکی می‌تواند چهره آن‌ها را از حالت طبیعی خارج کند. از سوی دیگر باید بدانید که در مدل عروسکی، لب‌های شما قدری از حالت طبیعی خود فاصله می‌گیرند. در نتیجه اگر به دنبال تزریق ژل لب طبیعی هستید؛ پیشنهاد ما به شما، استفاده از سایر مدل‌ها است. نکته مهم اینجا است که انتخاب بهترین مدل تزریق ژل لب برای شما، یک کار کاملا تخصصی است.

ژل لب با فرم روسی به هیچ عنوان شبیه لب‌های پر حجم و غیرطبیعی که در دیگر انواع تکنیک‌های زیبایی لب مشاهده می‌کنید، نخواهد بود. یکی از پرطرفدارترین این مدل‌ها، تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی است که در میان بانوان جوان محبوبیت زیادی دارد. در این مطلب می‌خواهیم همه چیز را درباره این مدل تزریق ژل به لب‌ها با شما در میان بگذاریم.

  • برای اینکه به دلیل وجود این شبکه عصبی درد در حین تزریق ژل ، فرد را اذیت نکند از بلوک عصب سه قلو استفاده بهترین برندهایی که برای ژل لب استفاده کنیم می کنند.
  • پرواز پس از گذشت مدت زمان استراحت بعد از این گونه تزریقات که برای درمان چین و چروک توصیه می شود.
  • ترکیبات هیالورونیک اسید به علت جذب آب زیاد در اطراف خود و افزایش حجم حاصل از این امر نیاز به حجم کمتری از ژل ،برای تصحیح چین‌ها و فرورفتگی‌ ها دارد.
  • پزشکان و جراحان در این دوره‌ها پس از اتمام دوره، مدرک معتبر بین المللی دریافت خواهند کرد.
در واقع کاری که متخصصان زیبایی برای تزریق ژل لب مدل روسی انجام می‌دهند تزریق مقادیر کمی از فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب برای برجسته کردن و لیفت حدود ناحیه لب انجام می شود. همانطور که می‌دانید، در تزریق ژل لب روسی، میزان حجم فیلر تزریقی به لب بیشتر از مدل های دیگر مانند فرم نچرال است. به همین دلیل طبیعتا ماندگاری ژل لب عروسکی بیشتر از ژل لب طبیعی می‌باشد. به عنوان مثال حدودی، مدت زمان بین 6 ماه الی 15 ماه بسته به برند و کیفیت ژل و همچنین شرایط بافت لب، ماندگاری خوهد داشت. تزریق ژل لب روسی، لب‌ها را به شکل یک قلب با لبه‌های ظریف و البته حجم طیعی فرم می‌دهد.

شاید دلیل این سبک‌های جدید، مد شدن لب‌ها یا گونه‌ی برجسته باشد. در حال حاضر استفاده از روش‌های مختلفی برای حجم دهی به لب‌ها و برجسته سازی آنها در بین بانوان به ویژه جوانان رواج یافته است. همان‌طور که از نام این مدل مشخص است؛ لب‌های شما پس از تزریق، حالتی شبیه به لب‌های عروسک باربی پیدا می‌کنند.

این دوره ویژه پزشکان عمومی و دندان پزشکان می باشد و جهت شرکت در این دوره داشتن حداقل مدرک دکتری حرفه ای الزامی می باشد. بسته به نوع و برند ژل و همچنین عملکرد متخصص در حین تزریق، معمولا نتایج بین ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارند. از انتخاب کارگاه آموزشی مورد نظر طبق “تقویم آموزشی برگزاری کارگاهها” و توضیحات آن اطمینان حاصل نمایید و بعد از انجام “پرداخت آنلاین و ثبت نام نهایی در کارگاه” ، ثبت نام قطعی شما انجام خواهد پذیرفت. در این مرحله، نحوه تزریق ژل و نحوه تنظیم فشار دست در حین کار را آموزش می بینید.

برای اطلاع از هزینه دوره تزریق ژل و فیلر با شماره‌های موجود در پایین صفحه تماس بگیرید. دوره کامل آموزش صفر تا صد تزریق فیلر و ژل را در شانار اسکین ببینید و پس از یادگیری از ما مدرک معتبر داخلی و بین المللی دریافت کنید. ظریف بودن سوزن تزریق و محل تزریق به نوعی انتخاب می‌شود که کمترین درد در حین تزریق ایجاد شود. بنابراین بی‌حسی موضعی برای این چنین تزریق‌هایی کافیست و نیازی به بیهوشی نخواهد بود.

این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد . همه این محصولات به همان روش تزریق می شوند و نتایج مشابهی را به شما می دهند. در این مقاله درباره انواع روش های کاشت ابرو و مزایای کاشت ابرو به روش FUE و FUT توضیح خواهیم داد. ⦁ تا زمانی که اثر بی‌حسی استفاده شده به طور کامل از بین نرفته است از خوردن هرگونه خوراکی دوری کنید، زیرا نداشتن حس باعث می‌شود لب‌های شما دچار آسیب دیدگی شوند. در ورکشاپ‌های آنلاین، کاربران به صورت زنده تدریس استاد را مشاهده نموده و بخش عملی را در ویدئوهای آموزشی مشاهده می نمایند.

در این روش، از نقاط ورود کمتری برای تزریق ماده حجم دهنده استفاده می‌شود و تنها یک تزریق در مرز لب صورت می‌گیرد، بنابرین در این حالت درد به حداقل می‌رسد. زیبایی برای تمام افراد مخصوصا بانوان بسیار جذاب است و داشتن صورت زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می‌شود. یکی از مواردی که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است، استفاده از ژل لب برای زیباتر شدن لب‌هاست. در ادامه قصد داریم به معرفی و بررسی یکی از روش‌های جذاب و پرطرفدار این کار یعنی تزریق ژل لب مدل روسی بپردازیم.

ژل پرفکتا

آموزش تزریق ژل لب و خط خنده + فیلم آموزشی گروه بازرگانی نیک

در پایان دوره تزریق ژل با هیالورون پن، هنرجویان مدرک فنی حرفه ای آشنایی با تجهیزات پزشکی که پیش نیاز این دوره می باشد را دریافت می کنند. تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی، تزریق کردن ژل لب به سبک روسی یکی از سبک های بسیار پرطرفدار می باشد، چرا که این سبک باعث برجسته سازی لب های شما می شود و زیبای خاصی را بر روی فرم لب به وجود می آورد. تمرکز تزریق ژل لب روسی، تزریق فیلر به ناحیه ی V شکل دهان (که معروف به کمان Cupid) است. هدف از این نوع درمان افزایش نقطه اوج لب ها برای بهبود ظرافت و زیبایی آنهاست. تکنیک تزریق لب روسی بیشتر از اندازه لب ها بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه ی لب ها توجه دارد. برخلاف روش‌های معمول تزریق ژل لب، در این روش ماده‌ی فیلر از ناحیه پایه‌ی لب‌ها به صورت عمودی تزریق می‌شود.

تزریق ژل لب روسی چقدر زمان می برد؟