اتاق فرار، تجربه یک سناریوی جنایی در دنیای واقعی + معرفی بهترین اتاق فرار های تهران آدرس | allescape

در بازی کلبه مرگ سفری متفاوت را شروع می‌کنید و به کلبه‌ای در دل جنگل می‌روید. در داخل کلبه با پیرمردی مواجه می‌شوید که با دادن غذا شما را بی‌هوش می‌کند. زمانی که به هوش می‌آیید، تنها یک ساعت فرصت دارید تا خودتان را نجات دهید و این تازه آغاز ماجرا است. هنگام بازی در این سبک بهتر است به تمام جزئیات دقت کنید، از کنار هیچ اتفاقی به‌سادگی عبور نکنید.

اتاق فرار، تجربه یک سناریوی جنایی در دنیای واقعی + معرفی بهترین اتاق فرار های تهران آدرس | allescape

این رو هم بگیم که طبیعتاً هر ژانر المان‌ها و دستورالعمل‌های مخصوص به خودش رو داره که شاید لازم باشه بسته به علاقه‌ای که دارید، یه خورده بیشتر فیلم ببینید یا مطالعه کنید. فیلم دیدن و کتاب خوندن باعث می‌شه باسلیقه‌تر و ظریف‌تر عمل کنید. چون همه چیز به این سادگی نیست که فقط بازیکن‌ها رو وارد بازی کنید.

قفل عددی رنگی

در این مکان شما باید با هوش و سرعت عمل تیمتان را برنده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو اتاق فرار اوراکل با شماره زیر تماس بگیرید. دکتر هنری هاوارد هولمز از هر روشی استفاده می‌کند تا ساکنان هتل خودش را بکشد. برخی از اتاق‌های این هتل گاز سمی وجود دارد که افراد را می‌کشد.

معرفی اسکیپ روم های تهران + راه های ارتباط

شما در طول بازی باید تلاش کنید تا هوش و حواس خود را به کار بیندازید و برای یافتن پاسخ درست، به دنبال راه حل های خلاقانه باشید. دکوراسیون داخلی کار بسیار دشواری است که نیازمند تخصص بالا و تجهیزات پیشرفته می باشد. در برخی از این اتاق فرار ها لیزرهایی استفاده می شود کاربرد آنها در روند بازی باید به دقت مهندسی شده باشد. با توجه به ژانر داستان نورپردازی و دکوراسیون صورت می گیرد. اگر این اتاق ها از ژانر وحشت برخوردار باشند باید تاریک تر بوده و رنگ قرمز و نور قرمز و سرمه ای در آنها بیشتر استفاده شود تا آدرنالین شرکت کننده ها را بالا ببرد. در صورتی که اگر این اتاق ها بیشتر معمایی باشد بهتر است تا نور کافی برای افراد حاضر در اتاق فرار مهیا شود و ظاهر اتاق نیز مرموزیت کافی را داشته باشد.

ساخت دکور اتاق فرار

وقتی بازیکنان اتاق را شناسایی و سرنخ‌ها را پیدا می‌کنند و کم‌کم درگیر سناریو و حل معما می‌شوند، درواقع کار تیمی مؤثری در حال شکل‌گیری هست که تمرکز بازیکنان در بهترین حالت خود قرار طراحی معما در اتاق فرار می‌گیرد. رنگی که شما برای هر اتاق انتخاب می‌کنید، فضای اتاق شما را تعریف می‌کند. طراحان اتاق فرار، رنگ‌هایی را انتخاب می‌کنند که علاوه بر ایجاد تأثیرپذیری بیشتر سناریو، جاذبه حسی و عاطفی اتاق را بیشتر کند. تنوع رنگ در اتاق فرار از احساس خستگی برای بازیکنان جلوگیری می‌کند و بازیکن هر بار با دیدن تصاویر جدید به اهمیت احترام طراح به بازیکنان پی خواهد برد.

  • وقتی به فکر ساختن اتاق فرار می‌افتید، احتمالاً شما تصور می‌کنید که باید وقت زیادی را برای ساخت معما و طراحی موضوع اتاق کنید.
  • اما نکته مهم این جاست که یادتان باشد، در اتاق فرار معمایی این قفل ها و پازل ها صرفاً به یک یا دو مورد محدود نمی شوند و نباید با پیدا کردن تعداد کمی از آن ها تصور کنید که همه چیز را یافته اید.
  • این نکته کاملاً دلخواهه و فقط وقتی پیشنهاد میشه که واقعاً فکر می‌کنید یه اشارۀ کوچیک توی اتاق لازمه.
  • امیدواریم که با کارخانه، قدم گذاشتن در مسیر پر چالش طراحی و ساخت اتاق فرار برای همگان آسان شود و بتوانند دانسته‌های خود را به بهترین شکل ممکن بکار بگیرند.