اتاق فرار تهران رزرو بهترین اسکیپ روم تهران | allescape

اتاق فرار تهران رزرو بهترین اسکیپ روم تهران | allescape

نام اتاق فرار منفی چهار ما را به یاد فیلم های ترسناکی میاندازد که در طبقه زیر زمین خانه ای متروکه یا حتمی ساختمان های مرتفع، اتفاق های وحشتناکی رخ می دهد یا حتی موجودات ترسناکی در طبقات زیر زمین زندگی می کنند. در آن سال، ساختمانی متروکه بود که یک خانواده در طبقه منفی چهار آنجا زندگی می کردند. مریم به همراه پدرش و نامادری اش درواقع در آنجا زندگی می کردند.

رزرو هتل کیش

به احتمال زیاد، مفهوم اتاق فرار برای اولین بار در اساطیر و افسانه‌های یونانی عنوان شده است. یه دلیل دیگش هم اینه که شما تو قالب یه تیم فعالیت می‌کنید و موفقیت شما، موفقیت همه اعضای گروهه. پس توی قالب اسکیپ روم، شما کار گروهی و تیمی رو یاد می‌گیرید.

در تهران معمولا بلیت بازی اتاق فرار بین ۳۰،۰۰۰ تومان تا ۷۰،۰۰۰ تومان متناوب است. اگر در یک اتاق فرار حرفه‌ای شرکت کنید، خواهید دید که برای حل هر معما نیاز به تخصص خاصی وجود دارد. به عنوان مثال ممکن است در یک اتاق فرار برای باز کردن قفل یک درب، مداری الکتریکی را کامل کنید. یا به عنوان مثال ممکن است با برداشتن یک جسم، ضامنی فعال شده و باعث به خطر افتادن جان اعضای گروه شود.

بازی اتاق فرار متناسب با مجموعه‌ای که بازی در آن برگزار می‌شود و ژانر بازی و سبک آن، محدودیت سنی دارد. بازی اتاق فرار، یک بازی ماجراجویانه فیزیکی است و بازیکنانی که در بازی شرکت دارد، بایستی از کلکسیونی از پازل و معما براساس سرنخ‌ها و راهنمایی و راهبردی که در نظر دارند، رد شده و مسائل را حل کنند تا به هدف مورد نظر برسند. در خردادماه ۱۳۹۷ توسط تیم اسکیپ روم دات‌آی‌آر در شعبه جردن طراحی و اجرا و در بهمن‌ماه ۱۳۹۹ در شعبه حقانی باز-طراحی و مجدد اجرا شده است. این اتاق فرار از بازی‌های ساده این مجموعه است و می‌تواند تجربه خوبی برای مبتدیان رقم بزند. اتاق فرار از محبوب‌ترین مکان‌های تفریحی و سرگرمی سال‌های اخیر در دنیا و ایران است که در بین تمام گروه سنی به‌خصوص جوانان بازی اتاق فرار طرفداران زیادی دارد.

لیست کامل و آدرس اتاق فرار یا اسکیپ روم‌ها

داستان اتاق فرار تا سپیده دم به خانواده ای برمیگردد که دو نفر از آن ها به طرز عجیبی گم شدند. بعد از یک سال، آن ها تصورش هم نمی کردند که دوباره به دور هم جمع شوند آن هم در blackwood ولی بجز دو نفر با نام های هانا و بث که همان دو نفر گمشده هستند. یک سال خیلی سریع گذشت و ماجرای گم شدن هانا از آنجایی که شروع شد که دوستانش با او یک شوخی می کنند که چندان به مذاقش خوش نیامده بود و بخاطر ناراحتی پیش آمده، از کلبه فرار کرد و رفت در جنگل. بث هم رفت به دل جنگل تا خواهرش را پیدا کند و دیگر خبری از آن ها نشد.

  • این اتاق هم توسط گروه اتاق فرار دات آی آر طراحی شده است.
  • در تهران معمولا بلیت بازی اتاق فرار بین ۳۰،۰۰۰ تومان تا ۷۰،۰۰۰ تومان متناوب است.
  • علاوه بر اون‌ها سناریو هر اتاق فرار هم نوشته شده که تا حدودی می‌تونین متوجه بشین که کدوم بازی با سلیقه شما و هم تیمی‌هاتون همخونی داره.