ایرادات دستگاه تصفیه آب خانگی و روش حل آنها

همچنین وجود این ذرات، استهلاک و هزینه های نگهداری را برای لوله و شیراآلات یا آبگرمکن و پکیج و … برای بسیاری هزینه خرید دستگاه و قیمت فیلترهای آن، مهم است و به این خاطر به دنبال دستگاههایی ارزان و با تعداد مراحل پایینتری هستند و نباید انتظار داشته باشند که این دستگاهها و فیلترهای آنها تمام رسوبات و آلایندهها را تصفیه کنند. شرکت تصفیه آسا علاوه بر گارانتی بدون قید و شرط قطعات برای برند مینروا Minerva تضمین قیمت نیز ارائه مینماید زیرا این محصول استاندارد و اورجینال را با قیمت تضمین شده عرضه میکند.

این دستگاه قادر به کاهش سختی آب است و همچنین میتوامند آب شور را نیز شیرین کند چون یونهای موجود در آب را حرف میکند. در بسیاری از موارد خرید و سفارشاران عادی قادر به تشخیص کیفیت فیلتر ممبران نمی باشند و بهترین راه حل کمک گرفتن از افراد متخصص و بکارگیریاز تجربه آن ها است. آلودگی آب باعث به وجود آمدن بیماریها و مریضیهای بسیاری میشود و به همین دلیل یکی از اساسیترین مشکلاتی که با آن رو به رو هستیم، همین آلودگی آب است. همچنین شما میتوانید قطعه موجود را با یک قطعه سالم جایگزین کرده یا موقتا قطعه را از مسیر خارج کنید و لولههای وارد شده به آن را به صورت روبرو به هم متصل کنید. این دستگاهها باعث حذف کلر در آب میشوند علاوه بر آن باعث از بین رفتن میکروب ها، فلزات سنگین، شن و ماسه، باکتریها و گل و لای آب نیز میشوند.

خرید فیلتر تصفیه آب

این فیلتر که مزه، بو و مواد شیمیایی که در آب باقی مانده است را از بین میبرد، فیلتر کربن خطی و یا پست کربن نام دارد. در این زمان، پمپ و شیر برقی دستگاه نیز روشن هستند و آب به فاضلاب مقدار کمی ریزش خواهد داشت؛ اما پس از پر شدن مخزن، دستگاه باید خاموش شده و جریان فاضلاب نیز باید قطع شود. برای این منظور سوکت ترانس و سوکت پمپ را خارج کرده و آنها را مستقیما به یکدیگر متصل کنید. بنابراین پیش بینی ابزاردقیق های مناسب برای پایش(Monitor) فشار خروجی و خاموش شدن پمپ در صورت افزایش فشار کاری از فشار مجاز(Set Point) ضروری است. ممکن است فشار آب ورودی به دستگاه از حد مجاز پایینتر باشد. خاموش و روشن شدن دستگاه تصفیه آب به صورت مکرر یکی از مشکلاتی است. میزان فشار و حجم آب ورودی به دستگاه تصفیه آب بسیار پایین است.

در حالت اول، دستگاه به صورت مداوم کار کرده و یک باریکه آب از شیر سینک خارج میشود. در صورتی که پمپ دستگاه کار نکرد، احتمالا جریان برق ساختمان یا پریز برقرار نیست یا ممکن است ترانس دستگاه سوخته باشد. این دستگاه علاوه بر مزیتهای ذکر شده از خرابیها و یا کار افتادگی سیستم جلوگیری خرید دستگاه تصفیه آب میکند. در نتیجه ذراتی که توانسته اند از فیلتر پروپیلن عبور کنند به کمک این فیلتر از آب حذف میشوند. که با عبور آب از این فیلترها، ذرات معلق بزرگتر از 1 میکرون از آب حذف می شوند. این به این معنی است هر نوع آلودگی کوچکتر از این مقدار میتواند از فیلتر عبور کند و وارد آب استخر شود.

بررسی فیلتر تصفیه آب

در مقایسه با تصفیه آب مینروا، برند سی سی کا کیفیت پایین تری داشته و خب قیمت آن نیز ارزان تر است با این وجود در رنج قیمت 2 میلیون تومان الی 2و نیم میلیون تومان گزینه مناسبی محسوب میگردد. وجود این مواد شیمیایی و آلودگی در آب هنگام مسواک زدن دندانها، استحمام بدن، مصارف بهداشتی دیگر، شرب و از همه مهمتر پخت و پز برای سلامتی انسان و مخصوصا نوزادان و کودکان، افراد آسیب پذیرتر و سالخوردگان بسیار خطرناک است.

خرید تصفیه آب

اسمز معکوس (RO) یک روش فیلتراسیون با تکنولوژی غشایی است که موجب حذف بسیاری از انواع مولکولهای بزرگ و یونها از محلول، با استفاده از فشار به محلول پشت غشاء می شود. در ادامه با انواع این فیلتر ها در دستگاه تصفیه آب آشنا میشوید. برای این منظور بایستی در بازههای زمانی از پیش تعیین شده اقدام به تعویض فیلترهای دستگاه نمود. برای مثال اگر بخواهید فیلترهای تصفیه آب خود را در سال به طور کامل تعویض کنید، به طور کلی هزینه تعویض فیلترتان چیزی در حدود ۶۰۰ هزار تومان به طور سالانه خواهد شد.

در این مطلب به بررسی فیلتر شنی تصفیه آب استخر و نحوه نگهداری از آن پرداختیم، پروسه سرویس فیلترهای تصفیه نیز مانند دیگر خدمات استادکار با ارائه مشاوره رایگان و انجام فعالیتهای مدنظر شما توسط کارشناسان مجرب صورت میگیرد. فیلتر ممبران یا فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب سافت واتر برند Filmtec آمریکایی یا GoldToray ژاپن می باشد که این فیلتر می تواند تا 85 درصد املاح و مواد زائد آب را جدا کند و آب سالم و گوارا را به شما ارائه دهد . 2. کربن اکتیو که کلر آب را حذف می کند. روشن نشدن دستگاه: برای تست این موضوع شیر برداشت را باز کنید و در این حالت دستگاه باید روشن شود.

مورد نیاز دارید، میتوانید پس از تماس با مجموعه دماتجهیزاز کارشناسان فروش بخش تجهیزات خانگی و اداری مشاوره بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید. اما بدیهی است که تعمیر و نگهداری دورهای این دستگاهها نیز به منظور اطمینان از عملکرد صحیح آنها لازم و ضروری است. برای این منظور ابتدا شیر میکس و شیر مخزن را بسته، شیر ورودی آب دستگاه و شیر برداشت روی سینک را باز کرده و دستگاه را به برق متصل کنید. برای آشنایی بیشتر با انواع مختلف آن ها می توانید به مراکز و نمایندگی های فروش آن ها مراجعه و یا برچسب روی آن ها را مطالعه نمایید. خرابی شیر یک طرفه ادغام با شیر میکس یا در مسیر آن: غالبا درون شیر میکسی که روی دستگاه وجود دارد یا در مسیر آن یک شیر یکطرفه وجود دارد که جلوی برگشت آب را میگیرد.

فیلتر کربن فعال (Activated ) به طور معمول قابلیت فیلتراسیون 0.5 تا 10 میکرون را دارد و همچنین برای تصفیه ذرات ، مفید است. شیر برقی و شیرهای پرشر و لو پرشر در آب شیرین کن خانگی مینروا باعث جلوگیری از هدر رفتن بیش از اندازه آب میشوند و همچنین، در فشار بالا و فشار پایین یا در زمان قطع آب و برق پمپ دستگاه را از برق قطع مینماید تا به قطعات برقی دستگاه فشار وارد نشود و عمر مفید دستگاه کاهش پیدا نکند. به هنگام خرید دستگاه تصفیه آب به این نکته توجه کنید که دستگاههای سه یا پنج فیلتری فاقد پمپ و فیلتر ممبران هستند و دارای قیمت پایینتری میباشند. این دستگاه دارای 6 فیلتر است و شاید بهترین گزینه برای رسوب زدایی و بهبود بو و طعم کلر و کاهش سختی آب باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی مدل دریا با استفاده از قطعات و فیلترهای با کیفیت و بهداشتی با گرید خوراکی، در شش مرحله فیلتراسیون کلیه آلودگیهای موجود در آب لوله کشی اعم از ذرات معلق، گل و لای، گرد و غبار، مواد آلی و غیرآلی مثل کلر، نیترات و آفت کشها، فلزات سنگین مثل سرب، کادمیوم، جیوه و آرسنیک، میکروارگانیسمها و باکتریها و هرگونه بو، رنگ و طعم نامطبوع را حذف کرده و در نهایت با افزودن مواد مغذی معدنی مثل کلسیم، پتاسیم، منیزیم و …

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

دستگاههای تصفیه آب ساخت تایوان را میتوان یکی از باکیفیت ترین تصفیه آب های موجود در بازار برشمرد. روش تصفیه آب اسمز معکوس را میتوان یکی از برترین روش های تصفیه آب خانگی برشمرد که در آن از فناوری های غشایی و فیلترهای متعددی استفاده میشود. از مهم ترین عواملی که تاثیر زیادی در تعیین قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی دارد سطح کیفی دستگاه می باشد، بنابراین اختلاف قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی با تعداد مراحل مشابه می تواند ناشی از تفاوت در سطح کیفی آنها باشد. در نتیجه بعد از آن ته نشین شده و تودهای بیولوژیکی و خروجی با خلوص بالاتری تولید میشود. حدود پنج قاشق چای خوری (ده گرم) از گرانول کربن فعال سطح تماسی در حدود مساحت یک زمین فوتبال دارد! همچنین دستگاه های تصفیه آب تایوانی بسیار مناسب برای کشورمان میباشد و بیشتر فروشنده ها فعال در این زمینه نیز این برند را به مشتریان خود پیشنهاد میکنند.

لیست فیلتر های تصفیه آب