بانک اطلاعات آموزشی صرافی کوینکس CoinEx ⭐️⭐️⭐️معامله انواع رمزارز -ایران ارز دیجیتال

پس همیشه باید از بخش ایزوله استفاده کنید نه کراس که فقط بخشی از پولی که وارد قسمت فیوچرز کردید اگر لیکویید شدید از بین برود. اگر این ضریب 2X بوده است، پس وامی که اعطا خواهد شد دو برابر میزان ذخیره شخص می باشد. CoinEx در اواخر سال ۲۰۱۷ تأسیس شد و یک صرافی رمز ارز بینالمللی است. صرافی کوینکس (CoinEx) تحت پشتیبانی گروه ViaBTC در دسامبر ۲۰۱۷ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ است. با توجه به شرایط و ملاحظههایی که این صرافی در مورد کاربران ایرانی انجام میدهد، حجم معاملات و خدمات نسبتا قابل قبول و عدم وجود سابقه کلاهبرداری و پولشویی، این پلتفرم میتواند گزینه مناسبی برای فعالیت باشد. با توجه به اینکه کاربران ایرانی در حال حاضر از داشتن ویزا کرات و مستر کارت عاجز هستند، عملاً امکان استفاده از این مزیت صرافی ها برای آنها وجود ندارد.

امکان تهیه ی توکن مانا MANA از طریق صرافی های کوینکس و کوکوین وجود دارد. گزینه ای با عنوان Depth وجود دارد که با زدن ضربه روی آن نموداری ظاهر می شود که نمایشگر سطح زیر منحنی تعداد خریداران و فروشندگان می باشد. در بخش «ثبت سفارش»، معاملات اسپات را انتخاب و روی قیمت بازار تنظیم کنید. بازار مارجین و بازار فیوچرز کوینکس از این نظر حجم معاملات مناسبی داشته و شرایط خوبی را برای کاربران فراهم میآورد. مثلاً از ۱۲۰۰ دلار به ۱۱۰۰ و سپس به ۹۰۰ دلار و همینطور رو به پایین کاهش مییابد. از این رو بررسی جداگانه این آیتمها را نباید دلیل بر جدا بودن آنها از هم بدانید.

برای تنظیم این گزینه باید بر روی تنظیم بزنید و مراحل رو گام به گام پیش برید. در آخر کلید فروش را بزنید. کوینکس یکی از بزرگترین صرافی های رمز ارز در جهان است که خدمات مبتنی بر بلاک چین را نیز ارائه می کند. 🔵 با توجه به اینکه رتبه جهانی صرافی کوینکس 51 است و طبق بررسی ما رتبه الکسای کوینکس در زمان نگارش این مقاله، رتبه 1500 جهان است که در ایران سایت این صرافی رتبه 72 را در اختیار دارد که نشان می دهد بیشتر کاربران این صرافی یعنی حدود 65 درصد ایرانی هستند و تنها 7 درصد بازدید آن آمریکایی و 3 درصد مکزیکی و … توجه داشته باشید که تنها میزان دارایی که وارد اکانت فیوچرز صرافی کوینکس کردهاید دچار سود و ضرر شده و دارایی موجود در اکانت اسپات (spot) تحت ریسک قرار نمیگیرد. درواقع برای به تعویق افتادن عدد لیکوئید از دارایی موجود در اکانت فیوچرز کوینکس استفادهشده و دارایی اصلی شما دچار ضرر میشود.

در صرافی کوینکس کاربران می توانند در هر زمانی اقدام به برداشت ارز دیجیتال از کوینکس سایت صرافی کوینکس نمایند. صرافی کوینکس از ارز های فیات پشتیبانی نمی کند. شما با ثبت نام و احراز هویت در این صرافی می توانید بیشتر توکن های معتبر و شناخته شده را به صورت اسپات یا فیوچرز خریداری کنید. همچنین می توانید فقط نام ارز را وارد کنی که در آنصورت به طور اتوماتیک، صفحه سفارش ارز در مقابل تتر باز می شود. امکان معامله این رمزارز در صرافی های یونی سوآپ و کوکوین وجود دارد. زیر این کادر لیست ارزهای دیجیتال وجود دارد. قبل از انجام یک معامله اسپات در صرافی کوینکس، به چند نکته زیر توجه کنید. اکنون می توانید با جابجا کردن تاگل تنظیم مقدار، تعیین کنید که قصد دارید چند درصد از موجودی تزوس خود را به تتر تبدیل کنید. صرافی بهترین قیمت طرف مقابل را در اختیار شما قرار می دهد و دیگر لازم نیست خود از اردر بوک قیمت را انتخاب کنید.

در این بخش فقط لازم است که قیمت استاپ را تعیین کنید.

به طور مثال با رسیدن تزوس به سطح 4 تتر، شما تعیین می کنید که مقدار خاصی از ارز تزوس شما به بهترین قیمت در بازار فروخته شود. به طور مثال اگر شما بخواهید بیت کوین خرید و فروش کنید، این معامله به صورت جفت ارز بیت کوین به تتر (BTC/USDT) انجام می شود. به طور مثال، شما تعیین می کنید که اگر قیمت بیت کوین به 33 هزار دلار رسید، 0.5 واحد بیت کوین برای شما خریداری شود و یا به فروش برسد. در این بخش فقط لازم است که قیمت استاپ را تعیین کنید. توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع کارمزد سفارش گذار و سفارش بردار یکسان است. در واقع، تنوع ارزهای دیجیتال در صرافی کوینکس، به روز بودن این صرافی، حجم معاملات روزانه بالا و در نتیجه، نقدشوندگی مناسب، می تواند دلیلی باشد برای ترجیح Coinex به بسیاری از صرافی های داخلی. صرافی کوینکس ادعا می کند که قادر است هزاران تراکنش را در ثانیه پردازش کند که بالاتر از حد متوسط صرافی های دیگر است.