خرید و قیمت چسب بتن ضد آب و با کیفیت از شورلول ایرانیان

خرید و قیمت چسب بتن ضد آب و با کیفیت از شورلول ایرانیان

ابتدا آب و مکمل را با هم مخلوط می نماییم و سپـس ملات را بـه تـدریج بـه آن اضافـه می اکنون اینجا کلیک کنید کنیـم. تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سخت بتن بهین اترک می باشد. سلام جناب یوسف پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب کشفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب حیدری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

  • اما لازم است این نکته را ذکر نماییم که این دسته از چسب ها، به علت خاصیت هایی که دارد نسبت به سایر چسب های بتنی گرانتر است.عمدتا از این دسته چسب ها برای مصارف ساخت استخرها مورد استفاده قرار می گیرند.
  • سبب افزایش نفوذپذری و همچنین افزایش مقاومت بتن در برابر یخ زدگی می‌شود.
  • همچنین از این محصول در نماسازی بتن‌های قدیمی استفاده می‌شود.
  • چسب بتن یکی از افزودنی های پرکاربرد و پر اهمیت صنعت بتن و چسب های ساختمانی می باشد.
  • موادی که باعث پایداری بیشتر چسب در برابر آب و هوا و نور خورشید می شود.

در بتن هایی که مرتبا خیس یا غرقاب باشند، این چسب ها برای مصرف مناسب هستند. این چسب با ویژگی های آب بندی، افزایش الاستسیته بتن، مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر تغییرات دما و ضربه، غیر سمی و به صورت مایع برای استفاده در ملات های ترمیمی بتنی است. ظروف چسب بتن sa12 ازسال 1400 توسط شرکت تولید کننده برای مبارزه با نمونه تقلبی تغییر نموده (بسته بندی فعلی چسب با چاپ عکس کارخانه بر روی بسته و چاپ برجسته بر روی درب ) لذا چسب اصلی را از فروشگاه های معتبر بخواهید. از جمله کاربردها و مصارفی که برای آن می توان برشمرد، به ترمیم و اصلاح بتن های قدیمی، جلوگیری از ترک خوردگی بتن، افزایش مقاومت مکانیکی بتن، افزایش مقاومت شیمیایی بتن و … اشاره کرد. در این بخش چسب ها روشی جدید برای ترمیم و اتصال بین بتن ها را به ما نشان می دهند.

دیدگاه برای چسب بتن

معمولا در پروژه‌های تعمیراتی و بازسازی به طور گسترده از آن استفاده می‌شود. استفاده از این چسب سبب افزایش قدرت چسبندگی در سراسر بتن می‌شود. بنابراین خرید چسب بتن در زمان بازسازی و تعمیرات یک پروژه بیشتر احساس می‌شود.

خرید فرغون

درصد مناسب اخلاط 5 تا 20 درصد وزن سیمان مورد استفاده می باشد. چسب بتن را با آب مخلوط و رقیق شده آن به قسمت های خشک بتن اضافه می شود. میزان مصرف چسب بتن sa12 بستگی به نحو ه اجرا دارد ، به طور نرمال حدود هر لیتر برای 3 متر مربع در حالت رنگ کاری نیاز می باشد . چسب بتن sa12 که توسط شرکت شیمی ساختمان در ایران تولید می گردد، به عنوان یکی از بهترین چسب های بتن آب بندی در بازار شناخته می شود. چسب بتن آب بند شیمی ساختمان SA12 دارای گواهینامه کیفیتISO9001 ISO14001 و OHSAS18001 می باشد.

از جمله مصارف چسب بتن می توان به ترمیم بتن، آب بندی بتن، ترمیم بافت های قدیمی بتن، افزایش مقاومت بتن، جلوگیری از ترک بتن، افزایش خواص شیمیایی و مکانیکی و… به منظور نحوه استفاده از چسب بتن باید ابتدا محل مورد استفاده باید از چربی، ذرات و گرد و غبار پاک شود. چسب بتن را با آب حل کرده و پس از رقیق شدن به سیمان و شن و ماسه مخلوط می شود که حاصل ملاتی خمیری شکل و روان است.