خرید کتاب کنکور با تخفیف خرید کتاب کمک درسی انتشارات مشاوران آموزش | ketabko

قیمت کتاب جامع کنکور انسانی یکی دیگر از فاکتورهای مهم انتخاب این کتاب است. ترجیحاً کتابی را خریداری کنید که علاوه بر داشتن شرایط و ویژگی‌هایی که توضیح دادیم، قیمت مناسبی هم داشته ‌باشد. از بهترین کتاب کمک آموزشی آموزشی موجود برای درس تاریخ و جغرافیا می‌توان به کتب زیر اشاره کرد.

  • اما در مرحله بعد باید با روش مطالعه درس عربی آشنایی داشته باشین.
  • دروس عمومی شامل زبان و ادبیات فارسی، عربی، فرهنگ و معارف اسلامی و زبان انگلیسی.
  • حجم کتاب ها البته کمی زیاد است اما برای یک دانش آموز سطح ضعیف مطالعه حداقل جلد دهم و یازدهم را توصیه میکنیم.
  • وجود 2500 تست متنوع و سطح بندی شده برای شروع و افزایش مهارت دانش آموزان بسیار کاربردی است.

درس‌نامه کتاب به مانند یک درخت دانش است که برای هر مبحث به شکل خلاصه، در نیم صفحه بیان شده است. دانش آموزان می‌توانند با مطالعه درخت دانش، آشنایی کلی با هر فصل کسب کنند. نویسنده در این کتاب سعی کرده است تا درس‌نامه را به شکل مختصر بیان کند.

اما اگر در مبحثی، تستی از تست های کنکور سراسری مشاهده نمیکنید، احتمال این وجود دارد که از اون مبحث تا به حال سوالی در کنکور مطرح نشده. اگر نمرات دروس عمومی تون خوب نیست میتونید این درس ها رو فقط ترمیم کنید. درس جامعه شناسی در ظاهر ساده است، اما تسلط به تست های آن کمی دشوار است و باید بتوانید بین دروس مختلف آن ارتباط معنادار برقرار کتاب کمک درسی کنکور انسانی کنید. مهم ترین موضوع در روش مطالعه ادبیات کنکور این هستش که باید اون رو به صورت مبحثی مطالعه ش کنین. درسنامه کتاب های سطح متوسط به صورتی است که نه خیلی خلاصه هستند و نه اینکه مطالب را از پایه و به صورت مفصل آموزش داده باشند.

فلسفه و منطق جامع مشاوران

خرید کتاب کنکور با تخفیف خرید کتاب کمک درسی انتشارات مشاوران آموزش | ketabko علاوه بر تست‌های قرار گرفته در کتاب، این منبع دارای 42 آزمون جامع و کامل است. پاسخنامه کاملا تشریحی باعث شده است تا داوطلبان کنکور سراسری بتوانند نکات کنکوری را یاد بگیرند. درست است که گفته می‌شود تمامی سؤالات کنکور از داخل کتاب‌های درسی است، اما سؤالات مفهومی، ترکیبی و پیچیده در کنار زمان کم برای پاسخگویی، نیاز به کتاب‌های کمک درسی، تست، جمع‌بندی و موضوعی را بیشتر می‌کند.

بهترین کتاب های فیزیک و ریاضی کنکور

جمله‌های طنزآمیز زیادی که در بخش درس‌نامه وجود دارد باعث شده است تا داوطلبان بتوانند مطالب درسی کتاب را بدون عدم احساس خستگی یاد بگیرند. درس‌نامه کتاب به شکل جامع و کاربردی است که به بررسی نکات کلیدی کنکوری می‌پردازد. پاسخ‌نامه تشریحی قرار گرفته بعد از هر تست با بررسی نکات کنکور سراسری همراه است. پاسخ‌نامه کتاب به زبان ساده مطالب را بیان کرده است تا دانش آموزان بتوانند نکات کلیدی را به بهترین شکل یاد بگیرند. پس از مطالعه این کتاب برای حل تست بیشتر می توانید به کتاب های معرفی شده قبلی سر بزنید.

کتاب کمک درسی کنکور انسانی (4جلد)