صرافی کوینکس، نقد و بررسی صرافی اسپات و فیوچرز بروزرسانی 1401 روز ارز

کارمزد معاملات اسپات در این صرافی به دو بخش میکر و تیکر تقسیم می‌شود. برای فعال سازی 2FA ابتدا باید کدی که به ایمیل شما ارسال می‌شود را وارد کنید. برای مقایسه کافی‌است به صرافی کوین‌بیس نگاهی بیندازید که با وجود رتبه دوم در میان صرافی‌های دنیا، تنها از 119 کوین پشتیبانی می‌کند. یا صرافی کراکن که در رتبه پنجم صرافی‌های دنیا قرار دارد فقط از 98 کوین پشتیبانی می‌کند. در مرحله بعد برای انجام معاملات مارجین روی گزینه Margin Trading کلیک کنید.

  • چراکه کاربران مبتدی و نیمه حرفه‌ای ایرانی به راحتی می‌توانند در سطوح اولیه این سایت به کار خود ادامه دهند.
  • صرافی ها برای برگزاری تبلیغات و طرح‌های تشویقی برای کاربران نیز از توکن های بومی استفاده می‌کنند.
  • ترید در صرافی coinex در واقع شروع کار با یک صرافی بین المللی است که تیمی مجرب و کارآزموده در زمینه ارز دیجیتال است.
  • البته شایان ذکر است که تاکنون موردی مبتنی بر هک‌شدن توسط هکرها در صرافی کوینکس گزارش نشده است.
  • در این حالت، کاربران مقدار ارزی که می خواهند خریداری کنند را وارد کرده و این سفارش به صورت اتوماتیک در بازار انجام می شود.

این صرافی برای کاربرانی که به حریم خصوصی خود اهمیت می دهند، اینجا کلیک کنید بسیار مناسب است. کوینکس «Coinex» یکی از صرافی‌های آنلاین مبتنی بر مبادله ارزهای دیجیتال است. این صرافی از حجم وسیعی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

این صرافی در 19 آوریل 2019 خدمتی به نام شتابگر را مجدداً راه‌اندازی کرد. این خدمت در راستای توسعه و کمک به آن دسته از پروژه‌های مطمئن و باکیفیت بلاکچین بنیان نهاده شد. معامله‌گران نیز می‌توانند در این خدمت (یعنی شتابگر) مشارکت کنند و با شرکت خود در آن، در صورتی که کار خوب پیش برود، از برخی منافع این پروژه بهره‌مند گردند. به بیان ساده‌تر، مانند حضور یافتن در عرضه اولیه است با این تفاوت که متخصصان صرافی آن دسته از تحقیقاتی را که باید معمولاً انجام شود، از پیش برایتان انجام داده‌اند.

  • دلیل تفاوت قیمتی باید به دلیل تفاوت سرعت اینترنت ها با فیلترشکن باشد که یکی از انها احتمالا کند هست و قیمت ها انلاین به شما نمایش نمی دهد.
  • معمولا کارمزد صرافی کوینکس برای معاملات متداول، 0.2 از هر معامله هست.
  • بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که تمام معاملات مربوط به پرداخت، مبادله و انتقال که روی این پلتفرم انجام می‌شود، بسیار ایمن است.
  • رتبه قبل از کوینکس از ۵۱۴ جفت ارز و بعد از آن نیز از ۱۷۶ جفت ارز پشتیبانی می‌نماید.

صرافی کوینکس، نقد و بررسی صرافی اسپات و فیوچرز بروزرسانی 1401 روز ارز اگر موس را روی نمودار حرکت دهید، ارزش دارایی در روزهای مختلف را به دلار مشاهده می‌کنید. برای اینکه بتوانید خرید و فروش هایتان را مدیریت کنید باید به بخش Orders مراجعه کنید. اکنون باید رمز عبور یک‌بار مصرف ۶ حرفی خود که یا در نرم افزار گوگل آتنتیکیتور شما وجود دارد یا به موبایل شما پیامک می شود را وارد کنید. ۱- نرم افزار «Google Authenticator» را شما باید روی گوشی خود نصب کنید، یعنی وقتی روی Bind کلیک می کنید در صفحه باز شده از شما خواسته می‌شود که نرم‌ افزار تأیید هویت گوگل را دانلود کنید.

راهنمای نحوه برداشت و واریز ارزدیجیتال در حساب کوینکس

می توانید بر اساس پیش بینی های خود در مورد روند صعودی و نزولی قیمت ها خرید و فروش کنید. این به مهارت های فنی بالاتری نیاز دارد، یعنی شما باید قادر به تجزیه و تحلیل فنی و کنترل سود و زیان باشید. معاملات مارجین و معاملات قراردادی سطوح مختلف اهرم را پشتیبانی میکنند. اگرچه اینگونه قراردادها تجارت را انعطاف پذیرتر میکنند، اما آستانه بالاتری را برای سرمایه گذاران ایجاد میکنند.

ایران پیشرفته ترین سامانه فیلترینگ جهان ؛ روسیه و چین به گرد پای ایران هم نمی‌رسند!