قطعات تابلو روان

البته زمان اطلاع رسانی و میزان آگاهی که به مشتریان و مخاطبان هم می دهند، تابلو روان متفاوت است. این سری محصولات برای اتاقهای کنترل، تبلیغات دیجیتال روی صفحات نمایشی بزرگ، نمایش برنامه های ویدئویی وسایر کاربردهایی که نیاز به دریافت، کد کردن، ارسال روی شبکه، ضبط، دیکد کردن، نمایش و کنترل دارند به کار می روند. هابها که مادر برد را به ماژولها متصل میکنند نقش اساسی در نمایش تصاویر دارند. شما عزیزان می توانید به راحتی جک پارکینگی مورد نظر را با توجه به نیاز خود از فروشگاه کیانسل خریداری و نصب نمایید. می باشد. منبع تغذیه (پاور تغذیه) هم برق مورد نیاز تابلو LED را تامین میکند به دلیل این که این المان ها قابل تعویض و جایگزینی مجدد هستند ماژول ال ای دی نامیده می شوند. سهولت در تعویض و تعمیر پنل آسیب دیده.

قابل شستشو با مواد شوینده اسیدی.

امکان نصب پنل های گرمایشی و سرمایشی. پروتکو ایتالیا نزدیک به 40 سال است که در زمینه سیستم های امنیتی از جمله درب اتوماتیک و راهبند فعالیت می کند. کارتهای سری C با اتصالات Mini HDMI or Mini DisplayPort هر کدام فواید منحصر به فردی از نظر تعداد نمایشگر و رزولوشن دارند. زیرا توانایی فوقالعادهای در طراحیهای بصری دارند که با هیچ فناوری دیگری قابل مقایسه نیست. قابل شستشو با مواد شوینده اسیدی. با توجه به نوع کاربری پروژه می توان از کنترلر ها و نرم افزار های طراحی شده برای نمایشگر های ویدئو والی استفاده کرد. امکان تصویر درتصویر، نمایش چند محتوا را به صورت همزمان فراهم می کند به این معنی که می توان چندمحتوا را روی صفحه به صورت همزمان مدیریت نمود.

در سالن های جلسات شرکت ها یا نمایشگرهای نمایشگاهها چنین صفحه نمایشی امکان تمرکزکامل روی بخش کوچکی را به وجود می آورد. تلویزیون های Indoor ضد آب نیستند و در اغلب اوقات فاقد آفتاب گیرند و از آنها بیشتر در فضاهای بسته مثل تالارها، استادیوم های ورزشی ، سالن های کنفرانس ، سالن های آمفی تئاتر ، سالن فرودگاه ها ، سالن مترو و استادیو ها استفاده می شود. تلویزیون های شهری outdoor: این نوع تلویزیون های شهری ضد آب وتا حدودی ضد ضربه هستند و قابل استفاده در فضاهای بسته وبازمی باشند.

چیست شناخت انواع آن می تواند یکی از موضوعات مهم باشد.

نرم افزار MuraControl نرم افزار مدیریت ویدئو وال با عملکردی عالی است که روش آسان و قابل درکی را برای مدیریت ویدئو وال به صورت محلی یا از راه دور فراهم می کند. البته بردهای HD قابل برنامه ریزی توسط خود مشتری می باشد. سازه تابلو ال ای دی باید به گونه ای باشد که به جز اپراتور اصلی هیچ فرد دیگری نتواند برای آن برنامه نویسی انجام دهد و قفل گذاری شود. در این قسمت از مقاله می خواهیم در مورد مزیت تلویزیون شهری های تولید شده درکیان ال ای دی را نسبت به سایر رقبا چیست ؟ در پاسخ به سوال تلویزیون شهری چیست شناخت انواع آن می تواند یکی از موضوعات مهم باشد. رزولوشن ویدیو وال ال جی نامحدود است و میتواند تصاویر را به شکل Full HD نمایش دهد.

مفهوم رزولوشن شامل تعداد و تراکم پیکسل است و درک آن خیلی سخت نیست. عرضه می شود که انتخاب تراکم LED بستگی به هدف استفاده از نمایشگر در فضای داخلی و یا خارجی ، میزان هزینه در نظر گرفته شده و هم چنین ارتفاع نصب نمایشگر که تعیین کننده حداقل فاصله دید بیننده از نمایشگر می باشد بستگی دارد. که این تراکم پیکسلی تاثیر آنچنانی در کیفیت نهایی کار ندارد. هزینه تبلیغات یکی از مهمترین عوامل بر ایجاد یک تبلیغ برای شخص یا برند شرکت می باشد که امروزه یکی از تاثیر گذارترین موارد در تبلیغات است. قطعات الکترونیک هنگام فعالیت مداوم ایجاد گرما می کنند. یکی از موضوعاتی که در طراحی ساخت تلویزیون شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است مسئله امنیت آن میباشد که بتواند هم از نظر قطعات سخت افزاری و هم نرم افزاری آن را پوشش دهد.

با توجه به نوع پوشش نهایی روی پنل، کف کاذب را نامگذاری می کنند. آسیب خسارت جبران ناپذیری به مراکز وارد می شود. استادیومها، مراکز ورزشی، تفریحی، فرهنگی، باشگاهها و پارکها و … تلویزیون های داخل سالنی نور کمتری نسبت به نوع خارج سالنی دارند و در سالن های همایش، مراکز تجاری، اتاق های مانیتورینگ، اتاق های کنفرانس و غیره به کار می روند. ویدئو وال ها در مراکز تجاری، اداری، سالن های جلسات و نمایشگاهها امکانات زیادی برای نمایش ویدئو و تصاویر خیره کننده ای از محصولات و ایده های شما فراهم می کنند. با بهبود فناوری استفاده تلویزیون داخل سالن رو به فزونی گذاشت .اکنون LED WALL ها برای طراحی داخلی موزه ها ،رستوران ها،مراکز تجاری و … شما با استفاده از تابلو روان ها می توانید به نمایش ویدیو، متن های جذاب در رنگ های مختلف، تصاویر گرافیکی و…

هیچ فناوری دیگری نمیتواند تصاویر فول اچ دی را در مقیاسی نشان دهد که برای کل یک فضای عمومی به اندازه کافی بزرگ باشد. در این چیدمان کل نمایشگرها به صورت یک نمایشگر یکپارچه ی بزرگ دیده می شوند که امکان حداکثر کردن اندازه نمایش دسک تاپ را تا سطح کلی مانیتورها می دهد. نوعی نمایشگر دیجیتالی است که تصاویر نمایشی آن بر اساس پیکسل هایی که در کنار هم با فاصله های مشخص جای داده شده اند به نمایش در می آیند . چرا که بسیاری از افرادی که این نوع از تابلو ها را می سازند شکافی که میان در تابلو و ماژول ها را با استفاده از نوعی چسب های آب بندی خواهند پوشاند تا آب به داخل آن نفوذ نکند. کارتهای تک شیاری امکان راه اندازی تعداد زیادی نمایشگر را با مصرف توان کم ( که نکته مهمی در مصرف انرژی شرکتها و نیاز به فضای کمتر است ) فراهم می کنند.

تلویزیون شهری

ترکیبی از موتور دیزل و یک ژنراتور الکتریکی است که برای تبدیل انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار میگیرد. ویدئو والها هر جایی که قرار بگیرند به مرکز توجه تبدیل میشوند و هیچکس را نمیتوان بابت تمرکز روی آنها سرزنش کرد! ویدئو والها بسیار محبوب هستند و این مساله را میتوان از واکنشی که مردم به آنها نشان میدهند متوجه شد. درواقع کیفیت چیپ بسیار حائز اهمیت است چون متساعد کننده نور محسوب می شود این قطعه کوچک در اندازه های 6 تا 10 میل موجود است که هر چقدر اندازه آن بیشتر شود نور تولید شده توسط آن نیز بیشتر خواهد شد و قیمت تابلو روان led بالاتر خواهد بود. و علاوه بر حفظ تجهیزات و داده های مهم جان افراد نیز در امان خواهد بود. از مزیتهای مهم این محصول نداشتن هیچ گونه بزل است ولی درعوض مصرف بسیار زیاد برق و آلودگی حرارتی بسیار بالا از معایب این محصول میباشد.

یکی از موارد مهم در استاندارد سازی اتاق سرور استفاده از کف کاذب به دلیل مزایای زیاد آن می باشد. هر چقدر فاصله پیکسل ها به یکدیگر نزدیک تر باشد کیفیت تصویر بهتری را در تابلو روان خواهیم داشت. همانطور که از نام این محصول پیداست، تصاویر از کنار هم قرار گرفتن نطقه ها (لامپ های) LED در کنار یکدیگر بصورت پیوسته ایجاد میشوند. یک مدل از ژنراتور بصورت استندبای ژنراتور ممکن است لازم باشد تا فقط چند ساعت در ماه عمل کند اما مدلهای دیگری از ژنراتورهای پرایم هستند که باید بصورت پیوسته عمل کنند. این تلویزیون ها باید در مقابل شدت نور و استقامت لازم در شرایط آب و هوایی مختلفی را داشته باشد. لازم به ذکر است که در ادامه بیان کنیم ماژولها انواع و تنوع زیادی دارند و همچنین پیکسلهای آنها نیز متفاوت است این تنوع و تفاوت باعث میشود کیفیت تصویر نیز در انواع تلویزیونهای شهری متفاوت باشد.

پردازندهها برای ویدئو والهای الایدی که هزینه بالایی دارند بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و با یک نرمافزار یا رابط کاربری محتوای نمایشی آنها مدیریت میشود. کنترلگرهای حرفهای ویدئو وال، شبکهای بسیار قویتر از کنترلگرهای نمایشگرهای تکی هستند. صفحه های نمایش تکی از نظر اندازه و رزولوشن کافی محدودیت ایجاد می کنند در حالیکه استفاده از چند مانیتور انعطاف وتغییر رزولوشن را برای هر نصبی ممکن می سازد. ویدئووال ها جانشین مناسبی برای صفحه نمایشهای بزرگ تکی هستند. در حقیقت روبرو شدن با یک صفحه نمایش بسیار بزرگ با کیفیت بالا خیلی متداول نیست که مردم نسبت به آن بیتوجه رد شوند. روز به روز نیاز به نمایشگرهایی(ویدئو وال) که توانایی استفاده در مکانهای عمومی، تجاری و صنعتی را داشته باشند به سرعت رو به افزایش است. انواع ویدئو وال ها را با توجه به نیاز می توان با استفاده از یک کارت تا ترکیبی از چندین کارت، توسط محصولات Matrox ساخت.

با استفاده از کف کاذب سراوینل به دلیل آنتی استاتیک بودن این اتاق عایق سازی می شود. نارسانا و آنتی استاتیک. تا زمانی که یک پردازشگر سیگنال دیجیتال قوی برای اداره کردن ویدئو وال وجود داشته باشد هر تصویر عظیمی را میتوان بدون از بین رفتن جزئیات نمایش داد. قوی که بتواند به راحتی از طریق سوئیچ های شبکه سنتی هدایت گردند متصل می شوند. دوره های آموزشی مختلفی وجود دارد که می توان با شرکت در آنها مهارت ساخت تابلو روان را آموخت و این مهارت را به کار گرفت و به درآمدزایی رسید. نکته چهارم: چگونه می توان به راحتی محتوای ویدئو وال را کنترل کرد ؟ فرودگاهی را تصور کنید که پروازهای رفت و برگشت یک شهر را نمایش میدهد و جزئیات هر دقیقه آن به طور کامل پخش میشود، یا موزهای که یک مکان را از طریق فضا یا زمان شبیهسازی کرده و بازدیدکنندگان را با تصاویر چشمنواز احاطه میکند.

تصاویر با کیفیت بالا پخش می شود. چیزی که ممکن است باعث تعجب شما شود این است که در بازپخش اطلاعات و پخش کردن تمامی انواع رسانهها نیز عالی هستند! فناوری ویدئو وال مزایای زیادی دارد و نام بردن تمامی آنها ممکن نیست. در این مقاله به معرفی تابلو روان و مزایای زیادی که برای آن وجود دارد به همراه قطعات مختلف به کار رفته در این تابلوها پرداخته شد. اگر بخواهیم مورد اول را در رابطه با تلویزیونهای شهری بررسی کنیم، فاکتورهای زیادی بر قیمتگذاری نهایی تأثیر گذار است. کیفیت این تلویزیون ها به نسبت تلویزیون Indoor پایین تر است اما باز هم از کیفیت خوبی برخوردارند و تصاویر را با وضوح نشان میدهند. هیچ فناوری دیگری را نمیتوان به اندازهای بزرگ کرد که مناسب استادیوم ورزشی باشد.

قطعات تابلو روان

1. 73%مصرف کنندگان خرید از مراکزی را ترجیح م ی دهند که مجهز به نمایشگرهای بزرگ تلویزیون شهری باشند . در این شرایط دیزل ژنراتور اضطراری به عنوان پشتیبان وارد مدار شده و به طور موقت و با حداکثر توان، برق مورد نیاز سیستم را تامین خواهد کرد مانند تامین برق اضطراری مناطق مسکونی و بیمارستان ها. نیاز شما هر چه باشد کارتهای سریC می توانند چیدمان های مختلفی از ۲ تا ۱۸ نمایشگر را داشته باشند . اغلب از ویدئو وال ها برای نمایش تصاویر بسیار بزرگ که در مانیتور های معمولی گنجانده نمی شوند استفاده می گردد. کسبوکارها و مالکان اماکن بزرگ عمومی قطعا میتوانند از این مزیت استفاده کنند.

تابلو روان ها یکی از این تابلو های جذابی می باشد که در هر گوشه و کنار خیابان های بزرگ می توانید شاهد آنها باشید. حتما در خیابان ها و معابر مختلف و در اتوبوس ها و مترو و سر در بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها، توجهتان به تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای اعلان رنگارنگ و زیبا جلب شده است. پس از فرم دهی به شکل قوطی هایی که دو طرف آن دارای سوراخ می باشند در می آیند. ویدئو وال، مانیتور صنعتی و دیجیتال ساینیج از نمایشگرهای نسل جدید هستند که به دلیل کاربردی بودن از محبوبیت ویژه ای در میان مصرف کنندگان برخوردار است و جایگزینی مناسب برای روش های قدیمی تبلیغات شده است. کارتهای سری C همراه با نرم افزار MuraControl می توانند ارائه ها و نمایشگرها را به روش بهینه ای برای داشتن تصاویر با کیفیت عالی تنظیم کنند. می توان متن ها را به صورت خیره کننده ای روی تصویر قرار داد.

این امکانات عبارتند از: EDID (ارسال اطلاعات مونیتور به منبع ) ، هم پوشانی لبه های نمایشگر، نمایش دسکتاپ روی چند مانیتور. نصب کلید و پریز روی کف. برای انتخاب نوع پنل محل نصب و کاربرد آن را در نظر می گیرند. زمانی که میخواهید برد کنترلر را انتخاب کنید باید به مسائلی همچون رنگ ماژول ال ای دی (تمام رنگ بودن و یا تک رنگ بودن ماژول ال ای دی) که در ساخت تابلوهای روان از آنها استفاده میشود. را بر عهده دارد ماژول LED می باشد از کنار هم قرار دادن ماژول ال ای دی ،تابلو LED به ابعاد مورد نظر مصرف کننده طراحی و ساخته می شود.