قطعات لیفتراک دیزلی کوماتسو لیفتراک کاران البرز قطعات یدکی لیفتراک دیزلی کوماتسو | توکو لیفتراک

هنگامی که دسته فشار داده می‌شود، پمپ هوا را فعال می‌کند که هوای بیرون را از طریق یک فیلتر می‌کشد و آن را وارد لوله ای می‌کند که به سیلندرهای هیدرولیک می‌رسد. صندلی‌های لیفتراک نیز مدل‌های مختلفی دارند و با توجه به ایمنی صندلی و فنرها و روکش به کار رفته در تولید آن تقسیم بندی می‌شوند. اکسل لیفتراک قسمت مهمی از لیفتراک می‌باشد.اکسل لیفتراک یک میله استوانه‌ای است که به چرخ متصل می‌شود و به عنوان اهرم چرخشی،اجازه چرخش چرخ‌ها را می‌دهد و علاوه بر آن حرکت بار را آسان‌تر می‌کند.

قطعات لیفتراک دیزلی کوماتسو لیفتراک کاران البرز قطعات یدکی لیفتراک دیزلی کوماتسو | توکو لیفتراک

لاستیک توپر لیفتراک لاستیک های توپر از لحاظ ظاهری تفاوتی با لاستیک های بادی ندارند ولی پس از بررسی ا… لاستیک توپر پرسی لیفتراک لاستیک های press-on  نوع دیگری از لاستیک های توپر مورد استفاده… واردات انواع گیربکسهای پر مصرف بازار لیفتراک ایران واردات انواع گیربکسهای پر مصرف بازار لیفتراک ایرا… علل خرابی زودرس لاستیک های لیفتراک می تواند از اتمام تاریخ های انقضای لاستیک، بار بیش از اندازه جابه… برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، ارسال کاتالوگ، درخواست مشخصات فنی، پیش فاکتور و… می توانید با شماره کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید .

امروزه به طور کلی مردم با دو نوع اتوماتیک و دستی گیربکس آشنایی دارند و تنها به ذکر دستی یا خودکار بودند جعبه دنده‌ها در بیان خصوصیات فنی یک لیفتراک اکتفا می‌کنند. حال اینکه این سه دسته‌ بزرگ، خود انواع مختلفی دارند که عملکرد و راندمان و نتیجه‌ متفاوتی ارائه می‌دهند. برای تهیه لاستیک لیفتراک با هر سایزی می‌توانید با واحد تامین قطعات لیفتراک و خدمات پس از فروش شرکت اپال ماشین تماس حاصل فرمایید. شرکت اپال ماشین کلیه قطعات موتوری لیفتراک دیزل و دوگانه سوز و با برند های مختلف را ارائه می‌نماید. حال اینکه این دو دسته‌ بزرگ، خود انواع مختلفی دارند که عملکرد و راندمان و نتیجه‌ متفاوتی ارائه می‌دهند. زمانی که صحبت از لیفتراک می شود همه میدانند که این ماشین صنعتی از قطعات مختلفی تشکیل شده است.

دسته بندی های محصولات

برای اطلاع از شرایط نگهداری گیربکس لیفتراک به کاتالوگ دستگاه لیفتراک خود مراجعه نمایید. باید بدانید در دنیای امروز بیشترین انتخاب افراد گیربکس هیدرواستاتیک یا اتوماتیک است و استفاده از گیربکس دستی بسیار کاهش یافته است. در گیربکس های دستی کلاچ با فشار پدال توسط راننده لیفتراک با موتور درگیر می شود. تجهیزات مورد استفاده برای بلند کردن و جابجایی پالت های سطح پایین به عنوان جک‌های پالت‌دار تغذیه شده شناخته می‌شوند. برخی از جک‌های پالت‌دار دارای سکویی برای ایستادن اپراتور هنگام حرکت پالت تراک می‌باشند.

  • در قسمت‌های مختلف لیفتراک انواع فیلتر آلات استفاده می‌شوندکه قطعا به موقع آنها در عملکرد بهتر لیفتراک بسیار مهم می‌باشد.
  • در این حالت همچنین تعداد میل ماهک با تعداد دنده‌ها تغییر می‌کند.
  • با در نظر گرفتن این موضوع، گیربکس لیفتراک بخشی از مجموعه موتور است که موتور و چرخ ها را به هم متصل می کند تا بتوانند همزمان با یکدیگر بچرخند .
  • با توجه به مقدار فشاری که برروی پدال گاز وارد می کنید جهت شتابدهی دستگاه، بر مصرف سوخت نیز کنترل داشته باشید.

موسسین شرکت از سال۱۳۷۷ به منظور ارایه خدمات فنی به صنایع و بنگاه های اقتصادی کشور در زمینه ماشین آلات حمل و جابجایی کالا(لیفت تراک). آغاز به کار کرده و درسال ۱۳۸۵ شرکت کارا بالابر را در جهت گسترش فعالیتهای خود تاسیس نموده وتاکنون در زمینه خدمات. واردات و تامین قطعات انواع لیفتراک مشغول به فعالیت بوده و در سال۱۳۹۴با تغییراتی در اساسنامه و خط مشی شرکت.نام دی ماشین راانتخاب و کلیه خدمات و فعالیتهای خود در زمینه لیفتراک را بانام لیفت تراک دی به شرح ذیل طبقه بندی نموده است. گشتاور تولیدی توسط موتور لیفتراک باید متناسب با نیاز لیفتراک به چرخ ها منتقل شود.

SPACER واشر کنیک گیربکس لیفتراک هیوندای