قیمت تلویزیون شهری تلوزیون تبلیغاتی . فروش بیلبورد LED | asilight

به عنوان مثال P12 نشان دهنده این است که فاصله مرکز تا مرکز دو پیکسل مجاور 12mm است. P5 – SMD -Outdoor تابلو فول کالر اس ام دی p5 h اوتدور تابلو فول کالر اس ام دی p5 اوتدور درحال حاضر یکی از با کیفیت ترین تابلوهای بازار می باشد. مشخصات کلی تابلو فول کالر اس ام دی p5 اوتدور شدت نور بالا رزولیشن فوق العاده با تراکم پیکسل در متر مربع تصویر بسیار شفاف و درخشن …

ماژول P6.6 outdoor Cailiang

هرچند ارتقای آنلاین شرکت تنها با چند کلیک ساده‌ی ماوس به راحتی امکان پذیر است، ولی تنها بخش کوچکی از وب آن را کشف می‌کند. یک بیلبورد LED در مرکز تهران و در معرض عبور و مرور میلیون‌ها نفر، غیر قابل انکار است. چه عابران متوجه بیلبورد شوند یا نه، باعث تغییر نگرش آن‌ها نسبت به محصول شما می‌شود. علیرغم هزینه‌ی بیشتر نسبت به بیلبورد های سنتی، بیلبورد های LED یک پله بالاتر از آن‌ها بوده و ارزش سرمایه‌گذاری دارند. به فاصله بین مرکز دو پیکسل مجاور که به میلی متر اندازه گیری می شود به اصطلاح فنی دات پیچ گویند.

  • نکته دیگری که باید به آن توجه کرد محل نصب می باشد که باید به درجه حرارت آن توجه کرد زیرا در دماهای بالا مثلا 50 درجه سانتیگراد منبع تغذیه یا پاور دچار آسیب می شود به همین دلیل در مکان های گرمسیر در تابستان برای استفاده از تلویزیون های شهری نیاز به استفاده از تهویه مناسب می باشد.
  • پیش تر شما را با انواع مختلف نمایش شهری و موارد استفاده آنها در مکان های مختلف از جمله پارک ها، تقاطع ها و اتوبان ها آشنا کردیم.
  • دارای درجه ممتاز رضایتمندی مشتریان و دریافت لوح و تندیس رضایت مندی مشتریان در سال 1400 است.
  • اخیراً هم تلویزیون‌های شهری سه بعدی (۳D) با جلوه نمایشی خارق العاده‌ای به این خانواده اضافه شده که باعث حیرت عابرین و شهروندان شده است.
  • برای این که بتوان انواع رنگ ها را در تلویزیون های شهری ایجاد کرد از ترکیب چند رنگ LED با رنگ های اصلی آبی، قرمز و سبز استفاده می کنند.
  • لازم به ذکر است که قطر داخلی بایستی به اندازه ای باشد که یک نفر براحتی بتواند از درون آن عبور کند.
در تلویزیون های شهری هر کابینت به طور کاملا مستقل از دیگر کابینت‌ها می‌باشد. هنگامی که کابینت‌ها در کنار هم متصل می‌شوند به صورت هماهنگ با یکدیگر عمل می‌کنند. هر کابینت از تعداد ماژول تشکیل شده است، ولتاژ مورد نیاز ماژول‌ها، توسط چندین منبع تغذیه تامین می‌شود. گروه صنعتی ایلیا طراح و تولید کننده ی تلویزیون های شهری با ارائه ی خدمات تخصصی و گارانتی طلایی آماده ی کارشناسی و طراحی پروژه های شماست . گرمای زیادی که پاور تلویزیون ایجاد می‌کند باعث می‌شود تا نیاز به یک خنک کننده قوی داشته باشیم.

ماژول ال ای دی

قیمت تلویزیون شهری تلوزیون تبلیغاتی . فروش بیلبورد LED | asilight

بسته به سایز تلویزیون و پایه اصلی، نگهدارنده آن باید با فنداسیون مناسب برای نصب تلویزیون اجرا شود. اجرای این مرحله باید با نظرات یک مهندس عمران یا شرکت‌های مجری توانمند باشد. توان صفحه ستون‌ها (پیلت) نقش مهمی در ایمنی تلویزیون شهری خواهد داشت.

این آگهی را به‌طور معمول می‌توانیم در فیلم‌ها، سریال‌ها یا برنامه‌ها ببینیم. مطابق با قوانین پخش تلویزیونی، ارسال یادداشت اطلاعاتی آگهی تبلیغاتی به مخاطبان ورودی و خروجی برنامه الزامی است. به لطف تمام این ویژگی‌های آگهی تلویزیونی، می‌توانیم بهترین زیرنویس‌های موردعلاقه و مورد استفاده در ایران را با توجه به اینکه تلویزیون شهری فضای داخل است یا تلویزیون شهری فضای خارج، به‌صورت زیر لیست تلویزیون شهری کنیم.

فاصله دید