ژانرهای مختلف اتاق فرار ویدیو اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران-آل اسکیپ

در ادامه به معرفی پر طرفدارترین های این ژانر در اتاق فرار تهران می پردازیم. با وجود اینکه اتاق‌ فرارها فضا و سبک‌های بسیار متنوعی دارند، قوانین آن‌ها تا حدود زیادی شبیه به یکدیگر است. هر بازی اتاق فرار شامل 2 تا 10 شرکت‌کننده می‌شود و آن‌ها پیش از بازی و در حین بازی توسط شخصی که گیم مستر نامیده می‌شود راهنمایی شده و آموزش‌های لازم را می‌بینند.

افزونه‌های دیگری مانند دلهره، هیجان هم در اتاقهای فرار وجود دارند که ما تجربه کردن آنها را هم به شما پیشنهاد میکنیم. اتاق فرار های داستانی هم داریم که بازیکنان در نقش های داستان قرار میگیرند و از طریق پخش ویدیو قبل بازی یا داستان نقل شده از مسئول بازی با داستان آشنا می شوند. اصولا شامل گروه خانوادگی، دوستان و یا همکاران می شود و یا گاهی به عنوان یکی از چالش های سناریو اتاق فرار به صورت ناآشنا در کنارهم تشکیل گروه می دهند. در بسیاری از اتاق فرارها، شما را در یک مکان کوچک قرار می‌دهند.

ژانرهای مختلف اتاق فرار ویدیو اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران-آل اسکیپ

قسمت دوم، با عنوان ” به جنگل خوش آمدید” پر از ماجراجویی و خطر پذیریه. در این قسمت کاراکترها باید با همکاری هم و با استفاده از تواناییها و ضعف هاشون ماجراها رو یکی یکی پشت سر بذارن. تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت دنیای سرگرمی دادمهر زیما می‌باشد. © 2022 مجله خبری محصولات ایسرمجله خبری محصولات ایسرacermag.ir.

اتاق فرار های فانتزی

بااین‌حال، آنچه مهم است استراتژیک بودن جنگ‌های این اتاق فرار است. یکی از سناریوهای معروف این ژانر، این است که افراد به دو گروه تقسیم‌شده و با پیروی از استراتژی‌های مختلف، برای دستیابی به هدفی مشترک با هم می‌جنگند. متاسفانه برخی اعضای گروه به خاطر اینکه بتوانند مهارت خود را به رخ دیگران بکشند، تک روی می‌کنند. آنها زمانی که دستشان به یک سرنخ می‌رسد، آن را مخفی کرده و تلاش می‌کنند تا خودشان معما را حل نمایند.

اگر در یک اتاق فرار حرفه‌ای شرکت کنید، خواهید دید که برای حل هر معما نیاز به تخصص خاصی وجود دارد. به عنوان مثال ممکن است در یک اتاق فرار برای باز کردن قفل یک درب، مداری الکتریکی را کامل کنید. یا به عنوان مثال ممکن است با برداشتن یک جسم، ضامنی فعال شده و باعث به خطر افتادن جان اعضای گروه شود. به همین دلیل است که باید در بازی اتاق فرار به صورت تیمی شرکت کنید.

آدرس این مجموعه چیتگر، خیابان کوهک، طلوع یکم، نبش شفق قرار گرفته است. اغلب ما عاشق داستان های فانتزی هستیم و حتی در بسیاری مواقع، داستان های فانتزی خود را برای دوستان و آشنایان خود بازگو می کنیم. اتاق فرارهای فانتزی نیز مثل زندگی فانتزی پر از ماجراهای عجیب و غریب و غیر قابل باور است.

لیست کامل و آدرس اتاق فرار یا اسکیپ روم‌ها

شما قبل از بازی می توانید ژانر مورد نظر خود را انتخاب کنبد البته باید قبل از انتخاب ژانر بازی اتاق فرار باید نظر هم گروهی های اسکیپ روم تئاتر تعاملی خود را بدانید. اتاق فرار کابوس از جمله بهترین انواع اتاق فرار در ایران است. سبک اصلی این اتاق فرار، همان طور که انتظار دارید، ترسناک و سسورئال است.

  • اگر کمی هم استعداد بازیگری داشته باشید، امتحان کردن یک اتاق فرار با این ژانر می‌تواند برای شما خاطره‌انگیز شود.
  • در این ژانر از اسکیپ روم همانطور که مشخص است، حل معماها با ترس، هیجان و غافلگیری همراه است.
  • رویا یک تجربه جدید و یک نوع سرگرمی متفاوت و البته هیجان انگیز می باشد که بر پایه اتاق فرار طراحی شده ولی بیشتر خود را به سمت مسابقات تلویزیونی راز سیب و از فرمانده تا ضد گلوگه برده است.
  • در یک روز او ابزار نقاشی پدرش را برداشته و پس از مدتی نقاشی، به یکی از بهترین نقاشان زن دنیا تبدیل شد.
  • و در غیر این صورت آموزش اسکیپ روم به قیمت کاسته شدن زمان اصلی بازی شما تمام خواهد شد.