‎کتاب صوتی رمان های مشهور on Apple Podcasts

‎کتاب صوتی رمان های مشهور on Apple Podcasts

در این اثر میکا والتاری به شرح زندگی کودکی می‌پردازد که والدین‌اش او را در سبدی حصیری گذاشته و در رود نیل رها کرده تا سرنوشتش به دست آب‌های نیل رقم بخورد. کودک را سینوهه نام می‌نهند و سینوهه در کنار پدر رشد می‌کند و طبابت می‌آموزد؛ بعد از سپری کردن دوران کودکی با سفر به مناطقی چون سوریه، بابل، مناطق شرقی اروپا و … و پس از بازگشت به موطن خود طبابت را ادامه می‌دهد و به مقام پزشک مخصوص فرعون نائل می‌آید و در نهایت … کتاب «من پیش از تو» نوشته جوجو مویز ( )، نویسنده و روزنامه‌نگار بریتانیایی برنده دو دوره «جایزه انجمن نویسندگان رمان عاشقانه» است. پائولین سارا جو مویز پس از سال‌ها گزارش‌نویسی در مطبوعات برجسته بریتانیا، از سال 2002 به نوشتن رمان‌های عاشقانه پرداخت که با استقبال گسترده در سرتاسر جهان مواجه شد.

تاثیر نمادها در روان در سال 1964 کارل گوستاو یونگ با قبول دو شرط برای نگارش کتاب «انسان و سمبول‌هایش» دست به قلم شد. شرط اول وی برای نگارش کتاب این بود که باید، کار گروهی و محصول کوشش جمعی از هم‌فکران صادقش باشد و دوم این‌که مشکلات احتمالی و حل آن‌ها در خصوص چاپ کتاب به «فریمن» واگذار شود. یونگ و همکارانش در این اثر به بررسی تاثیر نمادها بر شخصیت و روان انسان‌ پرداختند. وی در این کتاب به نقش فرهنگ و اساطیر هر ملت در شخصیت افراد تشکیل‌دهنده آن جامعه می‌پردازد و مفهوم کهن‌ الگو را مطرح می‌کند. یونگ بر این باور بود که همه انسان‌ها، فارغ از هر آیین و مذهبی در ضمیر ناخودآگاه مشترکی سهیم هستند و از نمادها و سمبول‌های مشابهی استفاده می‌کنند که…

  • کتاب صوتی یا کتاب گویا رایگان یک نوع خاص از نسخه دیجیتال کتاب است، که در آن برای شنوندگان داستان یا روایت، یا حقیقتی ارائه می شود.
  • «ویرجینیا وولف» این کتاب را به شیوه جریان سیال ذهن نگاشته و پیوسته بین زمان حال و گذشته شخصیت‌ها در حرکت است.
  • وی در طول دوران نویسندگی‌اش چندین اثر به چاپ رسانده که مجموعه داستان عروس بید، اژدهاکشان، قدم بخیر مادربزرگ من بود و رمان‎‌های خاما و بیوه‌کشی از جمله‌ی آن‌ها است.
  • در سال‌های اخیر پیوسته شاهد کشفیات کیهان‌شناسی هستیم که، سر خط خبرهای علمی قرار گرفته‌اند.

رهبری، جمع‌بندی اطلاعاتی است که الکس فرگوسن از زندگی شخصی‌اش و همچنین تیم‌های مختلف به دست آورده است. همچنین اطلاعات جالبی از زمان مدیریت او در این کتاب ارائه شده است. پی بردن به راز این‌که چگونه می‌توان با کمک یک توپ گرد به موفقیت دست یافت، بسیار متفاوت‌تر از چالش‌هایی است که پیش روی رهبران شرکت‌های بزرگ یا مدیران مؤسسات مطرح قرار دارد. با این حال، ویژگی‌های مشترکی میان تمامی برنده‌ها و همچنین سازمان‌هایی که رهبرانشان به دنبال پیروز شدن هستند، وجود دارد.

موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی تاکنون هشت کتاب صوتی از خاطرات بزرگان انقلاب و دفاع مقدس تولید کرده است. نمایشگاه مجازی کتاب‌هاای صوتی و الکترونیکی فیدیبو همزمان با نمایشگاه کتاب تهران در سایت و اپلیکیشن فیدیبو آغاز شد. کتاب‌ صوتی داستان‌های «ده‌ده قورقود» به زبان ترکی آذری توسط موسسه آوای چیروک منتشر و راهی بازار نشر شدند. کتاب صوتی «ارنست همینگوی» شامل آخرین مصاحبه و سایر گفتگوها توسط موسسه آوای چیروک منتشر و راهی بازار نشر شد.

کتاب صوتی مجله صوتی کتاب شنبه – شماره هفت

کتاب «آشنایی با تاریخ ایران» متشکل از کنفرانس‌هایی است که دکتر زرین‌کوب در کلاس‌های خود تدریس و به قبل و بعد اسلام بخش‌بندی می‌شود. وی در این اثر فقط به سلسله‌های موجود در ایران و تاریخی که آن‌ها رقم زده‌اند بسنده نمی‌کند و مجموعه گذشته ایران را نیز مد نظر قرار می‌دهد. به همین دلیل این کتاب مورد توجه بسیاری از علاقمندان به تاریخ قرار گرفته است. وی مشهورترین نویسنده ی چپ گرای ایرانی در قرن بیستم به حساب می آید. بزرگ علوی در 1282 در تهران متولد شد و سال ها بعد دوست صمیمی صادق هدایت شد و این دو در کنار مسعود فرزاد و مجتبی مینوی، جمعی به وجود آوردند که “ربعه ” خوانده شد.

کتابراه

بهترین سایت کتاب صوتیبزرگترین سایت کتاب صوتی که از طریق آن می توانید نسبت به خرید کتاب های الکترونیکی و همچنین دانلود کتاب صوتی رایگان اقدام نمایید، فیدیبو است. این سایت بهترین سایت دانلود کتاب صوتی است که فعالیت های خود را از سال 1392 آغاز کرده و تا به امروز بیش از 37 هزار کتاب الکترونیکی و صوتی را در سایت برای علاقه مندان قرار داده است. فیدیبو طیف وسیعی از کاربران با سلایق گوناگون را از خرید کتاب های چاپی بی نیاز کرده است. مجلات و کتاب های مختلفی در این سامانه فراهم شده تا با خرید آن ها علاوه بر افزایش اطلاعات، یک محیط مناسب برای برقراری ارتباط میان اهالی کتاب فراهم کرده باشد. همکاری با کتاب گویا، نشر نون و… باعث شد فیدیبو به موفقیت بیشتری در زمینه تولید کتاب های صوتی برسد. تیم پشتیبانی فیدیبو پس از خرید کتاب شما را تنها نخواهند گذاشت و پاسخگوی سوالاتتان خواهند بود.

مولانا شمس‌الدین (کمال‌الدین) محمد وحشی بافقی یا به تعبیری وحشی بافقی متولد سال 939 هجری قمری در شهر بافق، و مردی وارسته، حساس، بلندهمت و گوشه‌گیر بود. وحشی در جوانی به یزد رفت و از دانشمندان و سخن‌گویان آن شهر کسب فیض کرد؛ پس از چند سال به کاشان عزیمت نمود و شغل مکتب‌داری را برگزید. وی غزل‌سرای بزرگی بود و در غزلیات خود از عشق‌های نافرجام، زندگی سخت، مصائب و مشکلات خود یاد دانلود از فراکتاب کرده‌است. کلیات وحشی متجاوز از نه هزار بیت و شامل قصیده، ترکیب‌بند و ترجیع‌بند، غزل، قطعه، رباعی و مثنوی است. وی پس از روزگاری اقامت در کاشان و سفر به بندر هرمز و هندوستان، در اواسط عمر به یزد یا کرمان دقیقا مشخص نیست بازگشت و تا پایان عمر در این شهر زندگی کرد.

سوالاتی هستند که همواره ذهن انسان را به خود مشغول می‌دارند تا پاسخی برای آن‌ها بیابد. سوالاتی مانند جهان چگونه شکل گرفت؟ تکامل یافت؟ و سوالاتی از این قبیل. «نیل تایسن» و همکارش «دانلد گلداسمیت» در کتاب «راز آفرینش جهان هستی» به این سوالات پاسخ می‌دهند.