کناف سقف قیمت کناف سقف همراه با ضمانت یکساله در شهام دیزاین

برای به کار بردن کناف حتما باید زیرسازی فولادی انجام شود و برای متصل کردن پانل‌های زیر ساخت‌های فلزی از پیج پانل کمک می‌گیرند. نام این سیستم‌ متعلق به یک شرکت آلمانی به نام کناف می‌باشد که در منطقه سارلند این کشور راه‌اندازی شده است. دستمزد اجرای کناف در ساختمان‌های نوساز و در حال بازسازی تفاوتی ندارد. اما در نظر داشته باشید که اگر در حال ساخت‌وساز ساختمان باشید و بخواهید چند واحد آن را کناف‌کاری کنید، متخصصان هزینه کمتری به ازای یک متر به شما پیشنهاد‌ می‌دهند. بعضی از متخصصان هزینه بیشتری را برای نصب کناف دیوار پیشنهاد می‌دهند.

مزایای استفاده از کناف سقف

در زمان کناف کاری از نوار درزگیر استفاده می شود به همین دلیل از ترک هایی که به مرور زمان بر روی دیوار ایجاد می شود دیگر خبری نیست. پیچ های اتصال که به سه صورت اتصال پنل به سازه که از پیچ های نوک تیز و سرمته دار استفاد میشود و اتصال سازه به سازه که با توجه به ضخامت لایه فلزی پیچ مورد نظر مشخص می شود و همچنین اتصال سازه به کناف که از پیچ های نوک تیز استفاده می شود. با استفاده از این محصولات می توان به راحتی باکس های نوری چشم نوازی را برای واحد های مسکونی ایجاد کنید. همچنین به دلیل آماده بودن آنها معمولا قیمت تمام شده نیز بسیار پایین تر از متریال های سنتی می باشد. از این رو می توان آنها را در فضاهایی مانند سالن های اداری استفاده کنید. در صورت نیاز آنها را به رنگ دلخواه خود تزیین کنید و به کار گیرید.

برای انجام بتونه کاری ابتدا باید پودر بتونه را در آب با مقدار مناسب ترکیب کنند و بعد از اینکه آب مخلوط شد مواد بتونه را برای درز گیری استفاده می کنند. این محصولات شامل انواع مختلفی می باشند که بخشی از آن شامل دیوار جدا کننده، دیوار پوششی، سقف کاذب مشبک، آلومینیومی و سقف کاذب یکپارچه است. از دیگر انواع آن میتوان به سقف کاذب رابیتس، آکوستیک، گریلیوم، ترکیبی، چوبی ، تایل و سقف کاذب پی وی سی اشاره کرد. هر کدام از انواع سقف کاذب میتواند به عنوان دیوارپوش هم استفاده شوند و سقف و دیوار کناف در کنار هم تبدیل به طراحی یکپارچه و منظم شوند که به نمای هر چه بیشتر ساختمان کمک شایان توجهی می کند.

بازسازی خانه با اجرای کناف سقفی

در زمانی که نیاز به دسترسی به تاسیسات و لوله های کار شده در ساختمان دارید. پس از گذشت 6 ساعت دوباره یک لایه بتونه و پرداخت آن را انجام داده سپس نوبت به ماستیک کشی می رسد. حالا باید تمام سطح سقف را به طور کاملا یکدست و صاف ماستیک کشی کرد. پیچ های برند مکس ، پیچ کناف ایران ، پیچ فلکس از پیچ های با کیفیت هستند که در بازار عرضه می شوند. در مواقعی که پانل های تهیه شده ابعاد 1.20 در 2.40 بود، باید فواصل آکس به آکس ها را 48 سانتی متر اجرا کنند تا جوابگوی پانل ها باشد.

  • در ابتدا طراحی بر روی سقف همراه با نقوش در کناره و حاشیه سقف بوده و با نصب انواع منبع نور مثل لامپ و لوستر، سقف اتاق و پذیرایی را از سادگی خارج می‌ساختند.
  • کناف کار از یک سمت دیوار، با توجه به متریال سقف اصلی شروع به علامت زدن محل هایی که قرار است آویزهای کناف را از آن جا انجام داد، می کند.
  • هنگامی که ملات پرفیلکس کناف گرفته (سفت شده) است دیگر نمی توان با اضافه نمودن آب آن را رقیق نمود و یا هم زد تا برای استفاده مجدد آماده شود و این ملات مناسب کار نمی باشد.
  • کناف، صفحه‌ای گچی است که به‌وسیله پیچ و مهره روی انواع سقف‌ و دیوار نصب‌ می‌شود.
  • بتونه ی درزگیر برای درزگیری روکش گچی کناف استفاده می شود و معمولا چندین بار باید زده شود تا به ضخامت ده میلی متر برسد.
پانل MR یا پانل مقاوم در برابر رطوبت جهت سقف های کاذبی است که در معرض رطوبت قرار دارند مانند سقف کاذب مناطق شرجی. پانل FR پانل های ضد حریق کناف هستند و در ساختمانهای با درجه اهمیت بالا و یا در ساختمانهایی که احتمال وقوع آتش سوزی وجود دارد در سقف های کاذب استفاده می گردد. پانل FM پانل های مقاوم در برابر رطوبت و آتش هردو میباشند و در مناطق در معرض رطوبت که مقاومت در برابر آتش نیز مد نظر میباشد کاربرد دارند. به عنوانعایق حرارتیاز اتلاف انرژی و گرمای محیط داخلی منزل جلوگیری اجرای کناف سقف می‌کند. با جذب صدا به عنوان عایق صوتی عمل کرده و مانع از پخش صدای زیاد در ساختمان می‌شود.

کناف سقف قیمت کناف سقف همراه با ضمانت یکساله در شهام دیزاین

انواع ابزار ها شامل ابزارهای حمل و برش می باشد که در مراحل مختلف کناف کاری استفاده می شود. همانطور که در بالا برای شما بازگو کردیم این محصولات دارای مزایا بسیاری می باشند که موجب گردیده تا بتوان به راحتی آنها را در بسیاری از محیط ها مورد استفاده قرار داد. محصولات کناف به دلیل آماده بودن پنل های آن علاوه بر نوسازی واحد ها برای دکور کردن انواع واحد های تازه ساخته شده نیز مورد استفاده قرار می گیرند. ديوارهاي پوششي بدون سازه کناف، ساختارهای سريع و كارآمدی جهت بازسازي ديوارهاي بنايي قديمي، پوشش ديوارهاي بنايي جديد (نازک کاري) و بهسازي حرارتي و صوتي ساختمان ها مي باشند.

صفحات روکش دار گچی مقاوم دربرابر آتش و رطوبت FM: